Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 

 

Saturday, May 5th Monday, May 7th Wednesday, May 9th 
Time North Park  Dunlap Grade School Time North Park  Dunlap Grade School Time North Park  Dunlap Grade School
9:00 AM One Six 5:45 PM-6:45 PM One and Two Three and Four 5:45 PM-6:45 PM Nine and Ten One and Two
10:00 AM Two Seven 6:45 PM-7:45PM Five and Six Seven and Eight 6:45 PM-7:45PM Eleven Five and Six
11:00 AM Three Eight            
   Noon Four Nine            
1:00 PM Five Ten            
2:00 PM     Eleven              
Saturday, May 12th Monday, May 14th Wednesday, May 16th
Time North Park  Dunlap Grade School Time North Park  Dunlap Grade School Time North Park  Dunlap Grade School
9:00 AM Eleven Ten 5:45 PM-6:45 PM Eleven One and Two 5:45 PM-6:45 PM Five and Six Seven and Eight
10:00 AM Four Nine 6:45 PM-7:45PM Nine and Ten Three and Four 6:45 PM-7:45PM Eleven Nine and Ten
11:00 AM Three Eight            
Noon Two Seven            
1:00 PM One Six            
2:00 PM Five              

 

Team One

First Name Last Name
Thomas Heinz
Brady Miller
Xander Cook
Patrick Zopel
Max Larson
Ryan Thiel
Savannah Morin
Reagan Riekena
Evan Soviar
Vincent Cazalet
Tyler Batdorff
Camden Riekena
Billie Herget
Team One  
Coach Larson melissalarson2443@yahoo.com

 

Team Two

First Name Last Name
Charlotte Tate
Johnny Barnes
Levi Crane
Joseph DePaolis
Charles Ament
Jake Harken
Easton Juskiv
Tennley Rashid
Ava Witt
Zayan Javed
Cooper Wisher
Leo Allen
Team Two  
Coach Juskiv randaljday@yahoo.com

 

Team Three

First Name Last Name
Madalyn Cunningham
Zephin Joseph
Ella Vaughn
Owen Marquis
Izzy Brosman
Addilyn Bell
Jude Ganschow
Ryder Halcomb
Joseph Gill
Jack Collins
Jaxson Montgomery
Nash Joseph
Coach Joseph kevinjoseph1980@gmail.com
Team Three  

 

Team Four

First Name Last Name
Dash McMurtry
Aidan Hasselman
Alex Hasselman
Trevor Goodell
Grant Clark
Devin Mehrotra
Evan Telford
Rohan Baman
Layla Dellinger
Grady McCord
Ismael Goraya
Matthew Hardy
Mallory Wagner
Coach Hasselman tyhasselman@yahoo.com
Team Four  

 

Team Five

First Name Last Name
Jude Whitmore
Adison Bielema
Hadley King
Tucker Pike
Kaya Lynch
Samuel Phillips
Griffin Frank
Benjamin Armstrong
Emmy Spanhook
Luke Ward
Harrison Marriott
Patrick Ward
Ella Losby
Coach Frank kaeverett@hotmail.com
Team Five  

 

Team Six

First Name Last Name
Paxton Strader
Gustavo Mantovani
Gustavo Morales Mantovani
Ryder Likes
Brynn Rossman
Xander Peterson
Owen Meier
Colin George
Bailee Bennett
Aidan Flanagan
Ellis Peterson
Morgan Prouty
Team Six  
Coach George kmlange78@hotmail.com

 

Team Seven

First Name Last Name
Lincoln Nelson
James Spratt
Zachary Ferrell
Eli Morales
Colton Gilbert
Eric Benningfield
Liam Fitchpatrick
Jonah Freise
Quentin Sanders
Eli Jolliff
Kyle Warner
Mason Waskow
Maxwell Cohlman
Coach Fitchpatrick clfitchpatrick@yahoo.com
Team Seven  

 

Team Eight

First Name Last Name
Cooper Centoni
Maddox Centoni
Cainen Vrabel
Robin Roberts
Will Clark
Luke Holmes
Jacob Bobchik
Vincent Cotta
Maclin Burke
Tristan Karstetter
Andy Love
Team Eight  
Coach Centoni JC409@live.com

 

Team Nine

First Name Last Name
Myles Blayney
John Vlach
Harper Swanson
John Thomas
Lanora Larson
Layne Osman
Riley Simmer
Gemma Utley
Noah Bush
Khloe Stephens
Connor Schimmel
Max Kirk
Corinne Trompeter
Team Nine  
Coach Bush ndebello@mail.bradley.edu

 

Team Ten

First Name Last Name
Jonathan Arnold
Cadence Clay
Luke Ward
Finn Short
Brendan Weber
Grant Ringness
Aaron Hartman
Mya Jordan
Emma Krus
Andrew Portscheller
Carter Cobb
Charlie Fouts
Corinne Christian
Team Ten  
Coach Clay  lmlucasclay@yahoo.com

 

Team Eleven

First Name Last Name
Sasha Garcia
Katie Hepler
Noah Willenborg
Wells OReilly
Colton Ogburn
   
Team Eleven  
Coach Willenborg joeandnikki@willenborg.net